top of page

Group

Public·10 members

Kücük Tatli HeyecanHayal kırıklığı, yeni başlangıçlar için yeşeren umutlar, eğlence, heyecan ve aşk bu kasabada sizleri bekliyor...Tara'nın, küçük sahil kasabası Şanslı Liman'a bir daha adım atmamak için binlerce iyi nedeni vardır. Ancak annesinin ölümü ve kız kardeşleriyle ona miras kalan otel yüzünden yıllar sonra aynı yere dönmek zorunda kalır. Oteli işletmeye karar verdiklerinde, işleri yoluna koyana kadar orada kalıp, sonra arkasına bile bakmadan uzaklaşacağına dair kendine söz verir. Ancak geçmişte bıraktığını düşündüğü bir aşk ve bu aşkın gölgesinde kalmış bir sır, yeniden Tara'nın karşısına çıkar ve onu, hayatını sonsuza dek değiştirebilecek bir karar vermek zorunda bırakır."Jill Shalvis kesinlikle farklı bir üsluba sahip. Daha iyisi zor bulunur."Suzanne ForsterNew York Times Bestseller YazarıSayfa Sayısı: 325Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Nemesis Kitap
Kücük Tatli HeyecanAcı heyecanı olanlara küçük bir tavsiye: Güzel bir parça çikolata ve tatlı bir damak tadının size verdiği güzel duyguyu içinizde hissedip lütfen sınavlarınıza taşıyınız.


Ekranların yayınlandığı ilk günden bu yana gönüllere taht kurmayı başaran dizisi Tatlı Küçük Yalancılar'da heyecan hiç bitmiyor. Dünyaca ünlü "Pretty Little Liars" adlı diziden uyarlanan Tatlı Küçük Yalancılar her hafta heyecan yüklü yeni bir bölümle izleyiciyi ekran karşısına kilitliyor. Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Beste Kökdemir gibi başarılı genç oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizi bu akşam 20.00'da yeni bölümüyle Star Tv'de


Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanan Pretty Little Liars dizisinin bir uyarlaması olan, Elif Usman Ergüden'ın senaryosunu yazdığı, Cem Karcı'nın yönetmenliğini yaptığı Tatlı Küçük Yalancılar sırlarla dolu heyecan yüklü bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu akşam 20.00'da Star Tv ekranlarına gelecek olan dizinin 2 fragmanı yayınlandı. Her hafta heyecanı hep koruyan, genç ve başarılı kadrosuyla dikkat çeken Tatlı Küçük Yalancılar'da bakalım bu akşam neler olacak?


Tatlı Küçük Yalancılar 13.bölüm fragmanı izle, Star Tv ekranlarının sevilen dizilerinden olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde heyecan sürüyor. Her hafta cumartesi günü yeni bölümleriyle ekranlara gelen Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde kızlar bu bölüm neler yaşayacak? Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölüm fragmanı izle 3 ekim 2015. İşte detaylar..


Mesela biz eşimle yemek atölyelerine katılmaya başladık. Değişik ve daha önce hiç yapmadığımız birşey olduğu için ikimize de enerji ve adrenalin verdi, bu geceleri heyecanla bekler olduk.


Eşimizle randevulaştığımız bir gece için, özenip manikür, pedikür, fön, makyaj ve kendimizi çekici hissedeceğimiz birşeyler giymek bile, monotonluğu kırıp, biraz heyecan katmak için bir yol.


7 Mayıs 2021 Cuma Müge Anlı'da heyecanlı anlar yaşandı.Kızının bulunması için gözyaşları içinde araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibinden yardım isteyen acılı anne Nebahat Hanım muradına erdi. Yazgül babasının kendisini evlendirmek istediği için evden kaçtığını söyledi. "Sevdiğim kişinin yanına gittim" diyen küçük kız kaçırılmadığını ifade etti. Samsun'da yaşayan 21 yaşındaki Faruk'un yanına giden Yazgül, evine dönmek istemedi.


Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulunu gönüllü liderimizle ziyaret ettik. İlk heyecan, ilk mutluluk, ütülü okul formaları ve küçük tatlı göz yaşına tanıklık ettik. Minik gençlerimize okul hayatlarında başarılar dileyerek okuldan ayrıldık.


Havanın buz, yüreklerin sıcacık bir yaz gününe döndüğü günler geldi çattı bile. Yılbaşı getirdiği telaşla, heyecanla, umutla ve mutlulukla tüm dünyada kendini hissettirmeye başladı. Herkes sevdikleri için en güzel yılbaşı hediyesini seçme telaşına düştü.


Kışın büyülü manzarasının yılbaşının o tatlı heyecanıyla bütünleştiği kar küreleri, minik yılbaşı hediyeleri içindeki en özel armağanlardan biri. Sevdiklerinizi dört mevsim o büyüleyici manzarayla buluşturacak kar küresi ile yılın son özel gününde onlara unutulmaz bir hatıra bırakın!


Yeni yıla tam tadında bir başlangıç yapmak için ihtiyacınız olanlar neler? Sıcacık bir gülümseme, aşk, sevdiklerinizin huzur veren sevgisi ve tatlı bir armağan yılbaşı gecesinin olmazsa olmazlarından. Özellikle aşkın ve hediyenin geceye kattığı o heyecan bir başka!


Aynur lavaboya geçti yüzündeki menileri temizleyip geri geldi. Ne olur hadi. Ben biraz heyecanlanmıştım, lazı aşırı uzatmadan öz annemle o muhteşem sikiş anlarımıza geçmek istiyoum. Bazen öpüyor yalıyor bazende sikini...


Hülyanın inip kalkmaları hızlanıyor, sonra bir an çocuğun gözlerinin benim sikime takıldığını gördüm, bir yandan da üzerine çömeldiği az önce yaladığım ayaklarına bakarak zevk aldım, Çok heyecanlanmıştım. Merhaba arka...


Derken okul kapısından attı ilk adımını, her yerde okulun ilk günü heyecanıyla öğrenciler ve velileri bağrışıp duyuyordu, daha bezgin bakışlarıyla okuldaki üst sınıflar da kendilerini hemen belli ediyorlardı. Derken bu bağrışmalara kulak kabarttı Ezgi. Veliler aralarında hararetle tartışıyordu, neydi bu memnuniyetsizliğin sebebi? Burası devletin okulu diye söyleniyordu bir veli, ne demek fiziki yetersizlik sebebiyle koridorlara taşırmak öğrenciyi, 2019 yılında 3 kişi oturtmak sıralarda? Haydi, bizim zamanımızda yokluk diyorduk, geri kalmış ülke diyorduk, nerede en çok gelişmekte olan ülkenin eğitim bütçesi? Ezgi bu söylenenler karşısında epeyi şaşırmış bir halde birer ikişer çıktı merdivenleri. Gördü ki hakikaten de hınca hınç dolu bir sınıfta oturmaya yer arıyordu henüz tanışmadığı sınıf arkadaşları. En çok da şaşkınlık içerisinde bu kadar öğrenciye nasıl eğitim vereceğini karar kara düşünen öğretmene takıldı gözleri. Bütün dirsekler birbirine sürte sürte başladı öğrenciler ilk derse. Ezgi hocayı duymakta güçlük çekiyordu, sınıfın arkalarında bir köşede sığışmıştı arkadaşlarıyla. Öğrenmeye duyduğu heyecan sönmemişti sönmemesine ama bu durumda sınavlarına nasıl hazırlanacaktı? Zil çaldığında derin bir oh çekerek sınıftan çıktı. Birazcık karnı kazınmıştı, kantini arıyordu. Lisenin bodrumunda olan kantine giderken duvarlarda gördüğü çatlaklar bütün öğrencilerin dilindeydi. Kantinden aldığı tost da kursağında kalıyordu zaten. Bu kadar pahalı fiyatlarla yemek yemeye harçlığının asla yetmeyeceğini anlayıp bir sonraki güne evden getireceği sandviçin tarifine bakmaya başladı.


Bu ve benzerleri sorularla haşır neşir olduğum yaşlarda, özellikle bu tip sorulardaki akışkanlık ve değişim beni çok heyecanlandırırdı, çözmekten büyük keyif alırdım. Çünkü kalpten bir sözelci olarak bulacağım sonucu/sayıyı değil, o kursa gidenleri, o enstrümanı çalanları, o sporu yapanları (bunlar aynı soru tipinin farklı versiyonlarıydı), bu tercihleri neden yaptıklarını, diğerini tercih etseler sonucun nasıl farklı olacağını, farklı noktalarda olmalarına rağmen arkadaş olup olmadıklarını merak ederdim.


Şimdi bambaşka bir şey için aynı heyecanı duyuyorum. Şirketler bir bir yeni dönem çalışma modellerini açıklamaya başladı. Yüzdeleri ve çalışma biçimleri farklı olsa da onları tanıyoruz aslında? Ofise gelecekler, uzaktan çalışacaklar, hybrid şekilde devam edecekler. Ve şimdi yine aynı yerden bakıyorum konuya; bu üç farklı deneyimi yaşayacak olan insanlar hangi ortaklıklarda buluşacaklar, arkadaş olabilecekler mi, birlikte aynı yemeği yemeseler, sonra aynı kahveciye gitmeseler de günlük ortak hikayelerini yazabilecekler mi? Küçük ofis alışkanlıkları, akşam üstü tatlı siparişi, masanın altında bıraktığım topuklu ayakkabı, en önemli toplantıda arıza yapan projeksiyon olmadan da bir şeyin parçası hissedecek miyim? Bir yerde çalışmak için tavsiye istesem, ofiste çalışanın mı uzaktan çalışanın mı cevabı daha geçerli sayılacak?


  • About

    Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

    bottom of page